KOMPAS reality s.r.o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Renáta Foťková

Renáta Foťková

SENIOR realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0904987519

fotkova@kompasreality.sk

LICENCOVANÁ realitná maklérka

MOJE MOTTO
Vašu nehnuteľnosť predávam alebo kupujem ako svoju vlastnú.

PREČO SOM ZAČALA PRACOVAŤ V REALITÁCH?
Realitnou maklérkou som sa rozhodla stať po osobných a hlavne veľmi zlých skúsenostiach s realitnou kanceláriou. Boli sme veľmi sklamaný ako niekto tak neodborný môže pracovať s najväčším majetkom ľudí. Od začiatku som vedela, že svoju prácu chcem robiť na úrovni ktorá tomuto remeslu prináleží a dá sa vystihnúť jedným slovom - odbornosť.

PREČO SA MI PÁČI TÁTO PRÁCA?
Vždy sa mi páčilo pomáhať ľudom, byť v ich blízkosti v dôležitých rozhodnutiach a byť tá ktorá dobre poradí. A preto chcem byť vždy profesionál, ktorý dá ľudom odborné odpovede, správne informácie a nikdy ich nebude zavádzať vo svoj prospech, tak ako sa to stalo nám. Mojou najväčšou prioritou je vidieť spokojných klientov čo budú moje služby zo srdca odporúčať. A zároveň je môj sen, aby konečne v realitách pracovali iba profesionáli čo budú svoju prácu milovať tak ako ju milujem ja.

Maklér má 4 ponuky
Gabriela Galouseková

Gabriela Galouseková

Asistentka predaja

hovorím po slovenskymluvim česky

0949225223

galousekova@kompasreality.sk

Maklér má 16 ponúk
Dominika Hakeľová

Dominika Hakeľová

Asistentka predaja

0940131343

hakelova@kompasreality.sk

Maklér má 0 ponúk
Ing. Viera Igriniová

Ing. Viera Igriniová

Realitná maklérka

I speak englishmluvim česky

0940131343

igriniova@kompasreality.sk

KOMPAS reality s.r.o. získala Zlatý Certifikát Dôveryhodnosti v roku 2021 a je mi radosťou pre túto realitnú kanceláriu pracovať, pretože dôvera je mojou základnou prioritou.
Väčšina ľudí predáva či kupuje nehnuteľnosť nad cenu či pod cenu a my máme na toto riešenie a výbornú predajnú stratégiu.

Prečo predávať svoju nehnuteľnosť práve so mnou?

Zabezpečím Vám profesionálne zviditeľnenie Vašej nehnuteľnosti, zodpovedne pristúpim ku konkrétnej klientele, ktorú hľadáte, budem aktívne hľadať kupujúcich, budem sledovať priebeh predaja/financovania, aby ste boli v bezpečí a samozrejmosťou je pravidelný týždenný informačný servis. Okrem toho mám príjemnú komunikáciu, rešpektujem iný názor, úcta či slušnosť je mojou súčasťou. Mám rada stretnutia s novými ľuďmi. Som zodpovedný človek, ktorý rád pomôže a to nie len v práci.

Prečo si máte kúpiť nehnuteľnosť práve odo mňa?
My si dávame pozor čo berieme do ponuky, my si vyberáme iba to, čo by sme si sami kúpili, iba to čo sa nám páči. Nie som za akýchkoľvek 20 ponúk  ale vyberám si len najideálnejšie nehnuteľnosti. Zabezpečím Vám najlacnejšiu hypotéku a ak máte zabezpečené financovanie budem dohliadať, aby všetko prebehlo rýchlo a za výhodných podmienok pre všetkých.

Som za kvalitný prístup na oboch stranách a ten spolu so mnou zaručí príjemný plynulý obchod s úsmevom.

Dohodnite si so mnou stretnutie a tam Vám poviem viac ako pracujem a čo pre Vás budem robiť. A zistíte, že budem pre Vás prínosom.

Maklér má 0 ponúk
Asistentka  Kancelárie

Asistentka Kancelárie

Asistentka

hovorím po slovensky

info@kompasreality.sk

Naša asistentka je Vám k dispozícií v prípade akýchkoľvek otázok. Stačí jej napísať a veľmi rada zodpovie Vaše otázky.

Maklér má 5 ponúk