Kto sme a prečo sme vznikli

Kto sme a prečo sme vznikli?


KTO SME?
Sme ľudia, ktorí milujú svoju prácu! Aj my sme v minulosti niečo predávali alebo kupovali – od najmenších a najobyčajnejších vecí až po nehnuteľnosti.

Naša práca nás baví a motivuje k tomu, aby sme vo vašom neľahkom životnom rozhodovaní mohli byť pri vás, pomôcť vám a podporiť vás. Kúpa či predaj nehnuteľností sa odohráva párkrát a niekedy len raz za život. Vieme, aký je to náročný proces a koľko úsilia a času si vyžaduje. Preto sa snažíme chápať vaše potreby, byť vám nablízku a „helfnúť“ vám vtedy, keď sa neviete rozhodnúť.

Usilujeme sa byť partičkou pohodových ľudí, ktorí sa v prvom rade na nič nehrajú. Chceme sa uberať tým najlepším smerom a preto je naším pomocníkom Kompas, ktorým ste vy – naši spokojní klienti!

PREČO SME TU?

Sme tu pre vás! Chceme chrániť záujmy a plniť priania našich klientov najlepšie ako vieme. Chceme dokázať, že realitným kanceláriám sa aj v tejto pohnutej dobe dá stále dôverovať. Že naša práca nie je iba o zaškatuľkovaných a často neľúbivých slovách ako sú „realitky, realitné kancelárie, realiťáci“ a podobne.

Chceme ukázať, že táto práca je o prístupe jednotlivcov, ktorí robia svoju prácu zodpovedne a oddane. Viackrát sa stretávame s tým, že v zlej realitke pracujú skutočne dobrí a usilovní realitní makléri, ktorí majú charakter a snažia sa robiť svoju prácu svedomito a najlepšie ako vedia. Jednoducho povedané, vždy je všetko o ľuďoch a o prístupe, nie o značkách, nálepkách a „renomovaných“ realitných kanceláriách.

Usilujeme sa o to, aby sme každému dali možnosť voľby. Naši klienti majú právo na to, aby si vybrali toho, s kým chcú predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. Je iba na nich, kto bude hájiť ich osobný záujem, peniaze a ich práva. Dnes sa na trhu s nehnuteľnosťami potuluje množstvo jednotlivcov bez mena a zázemia, ktorí pracujú iba tak z nudy alebo nadbytku voľného času. Ďalej sú tu takí, ktorí pracujú s presvedčením a do každého obchodu vložia aj kus svojho srdca. Naša práca nie je jednoduchá a nie je len o peniazoch, ktoré zarobíme. Veľakrát je pre nás oveľa hodnotnejšia pochvala, uznanie a spokojnosť klientov. Z peňazí žijeme, ale radosť a elán nám dodávajú naši spokojní klienti!

Chceme ľudí naučiť, ako si vybrať toho správneho realitného makléra. Chceme ich naučiť, aby medzi nimi hľadali rozdiely a aby si v konečnom dôsledku mohli povedať: "Využil som služby tejto realitnej kancelárie, bol som veľmi spokojný a určite ju odporučím každému".

Všetky nehnuteľnosti predávame, akoby boli naše vlastné.
Určujeme najlepšie cenu na trhu.
Nepoznáme spojenie „NEDÁ SA!“ Pretože všetko sa dá a my vám povieme ako...


V ČOM SME INÍ?
Ak chcete vedieť, v čom sme iní, dohodnime si osobné stretnutie. Radi vám vysvetlíme a ukážeme ako funguje realitný trh a čo vám v rámci neho vieme poskytnúť.

Tešíme sa na stretnutie s vami a veríme, že nám umožníte dokázať, že sme skutočne iní.