Ing. Viera Igriniová - Všetky ponuky nehnuteľností

Ing. Viera Igriniová

Ing. Viera Igriniová

Realitná maklérka

I speak englishmluvim česky

0940131343

igriniova@kompasreality.sk

KOMPAS reality s.r.o. získala Zlatý Certifikát Dôveryhodnosti v roku 2021 a je mi radosťou pre túto realitnú kanceláriu pracovať, pretože dôvera je mojou základnou prioritou.
Väčšina ľudí predáva či kupuje nehnuteľnosť nad cenu či pod cenu a my máme na toto riešenie a výbornú predajnú stratégiu.

Prečo predávať svoju nehnuteľnosť práve so mnou?

Zabezpečím Vám profesionálne zviditeľnenie Vašej nehnuteľnosti, zodpovedne pristúpim ku konkrétnej klientele, ktorú hľadáte, budem aktívne hľadať kupujúcich, budem sledovať priebeh predaja/financovania, aby ste boli v bezpečí a samozrejmosťou je pravidelný týždenný informačný servis. Okrem toho mám príjemnú komunikáciu, rešpektujem iný názor, úcta či slušnosť je mojou súčasťou. Mám rada stretnutia s novými ľuďmi. Som zodpovedný človek, ktorý rád pomôže a to nie len v práci.

Prečo si máte kúpiť nehnuteľnosť práve odo mňa?
My si dávame pozor čo berieme do ponuky, my si vyberáme iba to, čo by sme si sami kúpili, iba to čo sa nám páči. Nie som za akýchkoľvek 20 ponúk  ale vyberám si len najideálnejšie nehnuteľnosti. Zabezpečím Vám najlacnejšiu hypotéku a ak máte zabezpečené financovanie budem dohliadať, aby všetko prebehlo rýchlo a za výhodných podmienok pre všetkých.

Som za kvalitný prístup na oboch stranách a ten spolu so mnou zaručí príjemný plynulý obchod s úsmevom.

Dohodnite si so mnou stretnutie a tam Vám poviem viac ako pracujem a čo pre Vás budem robiť. A zistíte, že budem pre Vás prínosom.